FOTO/ Nga kampione kombëtare në yll të “Onlyfans”, modelja braziliane e pranon: Vendimi më i mirë i karrierës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 26, 2024 | 19:56

FOTO/ Nga kampione kombëtare në yll të “Onlyfans”, modelja braziliane e pranon: Vendimi më i mirë i karrierës

Pesë-herë kampionia kombëtare e Brazilit, Mari Reis, tërhiqet nga bodybuilding dhe përkushtohet 100% vetëm në “Onlyfans”.

MixCollage-26-Feb-2024-07-36-PM-7179

Modelja braziliane ka pranuar se është vendimi më i mirë në karrierën e saj pasi e arriti kulmin në bodybuilding dhe se tashmë fiton miliona më shumë në portalin me pullë të kuqe.

“Sot, mund të them se unë, Mari Reis, nuk kam fituar kurrë dhe as nuk do të fitoja kurrë, aq sa fitoj sot, duke punuar si modele fitnesi apo botuese. Pra, po, për mua jam shumë e lumtur me ekspozimin tim, më shpërblehet. Faza dhe karriera ime si sportiste përfundoi ashtu siç doja. Synimi im ishte të arrij titujt kryesorë dhe më të rëndësishëm në kategorinë në të cilën kam garuar dhe kështu u bë.

Tashmë po modeloja me bikini dhe të brendshme. Tashmë po bëja shumë postime që tregonin trupin tim. Tashmë kisha një audiencë që ishte e interesuar për këtë lloj përmbajtjeje. Me pak fjalë, më duhej të filloja të sensualizoja pak më shumë. Dhe ajo që më interesoi më shumë, sigurisht, ishte shpërblimi nga ana financiare”, tha Reis.

1

4

7

8

9

0

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"