FOTO/ Nga dreka familjare tek shëtitje në Doha, ja si e shfrytëzuan ditën e pushimit futbollistët e Spanjës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 4, 2022 | 21:05

FOTO/ Nga dreka familjare tek shëtitje në Doha, ja si e shfrytëzuan ditën e pushimit futbollistët e Spanjës

Spanja do të përballet me Marokun në fazën e 1/16-ave më 6 dhjetor në orën 16:00. Collage Maker-04-Dec-2022-07.20-PM

Në prag të ndeshjes, trajneri Luis Enrike iu ka dhënë lojtarëve të tij një ditë pushimi.

Ata shfrytëzuan mundësinë për t’u argëtuar dhe çlodhur së bashku me familjet dhe miqtë e tyre në Doha.

1/Markos Lorente  shkoi me të fejuarën e tij, Patricia Noarbe, për të ngrënë në një restorant luksoz në Doha.

Lojtari madrilen shkoi me të fejuarën e tij, Patricia Noarbe, për të ngrënë në një restorant luksoz në Doha.

2/Pedri e ka shfrytëzuar ditën për të qenë pranë familjes, prindërve dhe vëllait.

Mesfushori kanarian ka shfrytëzuar ditën për të qenë pranë familjes, prindërve dhe vëllait, i cili ka udhëtuar drejt Katarit.

3/ Sulmuesi Alvaro Morata vendosi të kalojë ditën e tij të pushimit me gruan e tij, Alice Campello dhe 3 fëmijët e tyre në plazh. Familja shfrytëzoi rastin për të bërë kështjella me rërë.

Sulmuesi vendosi të kalojë ditën e tij të pushimit me gruan e tij, Alice Campello dhe 3 fëmijët e tyre në plazh. Familja shfrytëzoi rastin për të bërë kështjella me rërë.

Sulmuesi vendosi të kalojë ditën e tij të pushimit me gruan e tij, Alice Campello dhe 3 fëmijët e tyre në plazh.

Sulmuesi vendosi të kalojë ditën e tij të pushimit me gruan e tij, Alice Campello dhe 3 fëmijët e tyre në plazh. Familja shfrytëzoi rastin për të bërë kështjella me rërë.

4/ Kapiteni i kombëtares spanjolle Serxhio Buskets e ka shfrytëzuar rastin për të bërë një shëtitje në zonë.

Kapiteni i Kombëtares spanjolle ka shfrytëzuar rastin për të bërë një shëtitje në zonë.

5/ Zhordi Alba e kaloi ditën e pushimit me familjen e tij. Në foto ai duket teksa shëtit me vajzën e tij.

Pala katalunase e kaloi ditën e pushimit me familjen e tij. Në foto ai shëtit me vajzën e tij.

6/ Mesfushori i ri andaluzian, Gavi ka shfrytëzuar ditën e tij për të shëtitur në plazh në Doha.

Mesfushori i ri andaluzian ka shfrytëzuar ditën e tij për të shëtitur në plazh në Doha.

7/ Robert Sançez dhe Laporte shkuan në një restorant të njohur në Doha për të ngrënë një oriz të shijshëm me karavidhe.

Të dy lojtarët shkuan në një restorant të njohur në Doha për të ngrënë një oriz të shijshëm me karavidhe.

8/ Portieri David Raja e shfrytëzoi ditën e pushimit nga përqendrimi për të drekuar me prindërit e tij.

Portieri i Brentfordit e shfrytëzoi ditën e pushimit nga përqendrimi për të drekuar me prindërit e tij.

PANORAMASPORT.AL

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"