FOTO/ Nënë e tre fëmijëve, bashkëshortja e Mesit mahnit me format e saj trupore

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 28, 2022 | 21:28

FOTO/ Nënë e tre fëmijëve, bashkëshortja e Mesit mahnit me format e saj trupore

Influencerja Antonela Roccuzzo së bashku me tre fëmijët e saj ndodhet në Katar për të mbështetur yllin argjentinas Lionel Mesi në Botërorin e Katarit.

anto

Por pavarësisht kësaj Antonela nuk ka dashur të neglizhojë rutinën e saj dhe ka vazhduar me stërvitjen. Nga palestra e hotelit dhe e shoqëruar nga fëmija më i vogël Ciro, e reja ka lënë të shtangur fansat e saj.

Edhe pse ajo është nënë e tre fëmijëve, ka një bark fantastik dhe ndoshta me më shumë muskuj se Mesi.

Antonela Roccuzzo ju lë pa fjalë me 'tabletën' e saj mbresëlënëse me çokollatë

Ky është rezultat i një diete të kujdesshme dhe seancave të vështira stërvitore. Në fakt, është e zakonshme ta shohësh në rrjetet e saj sociale duke bërë boks apo biçikletë.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"