FOTO/ Në plan të parë format e saj bombastike, Xheorxhina Rodriguez shkëlqen në Festivalin e Filmit në Kanë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 26, 2023 | 18:18

FOTO/ Në plan të parë format e saj bombastike, Xheorxhina Rodriguez shkëlqen në Festivalin e Filmit në Kanë

Xheorxhina Rodriguez ishte të enjten në Festivalin e Filmit në Kanë për premierën e dramës franceze “Last Summer” (“L’Été dernier”).Collage Maker-26-May-2023-06-07-PM-7887

Influencuesja dhe modelja spanjolle dukej mahnitëse me një fustan floriri vezullues nga stilisti i njohur ‘Ali Karoui’, zbukuruar me qindra temina.

Partnerja e Kristiano Ronaldos kishte zgjedhur që ti mbante flokët e lidhura bisht teksa byzylykët dhe vëthët argjendi kompletuan pamjen e saj shkëlqyese. Fustani i guximshëm prej ari nxirrte në pah format e saj.

foto galeri

foto galeri

foto galeri

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"