FOTO/ Në Mikonos së bashku me të dashurën, Matsen ndërpret pushimet dhe shkon me Holandën në Europian

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 11, 2024 | 14:20

FOTO/ Në Mikonos së bashku me të dashurën, Matsen ndërpret pushimet dhe shkon me Holandën në Europian

Mbrojtësi i Dortmundit, Ian Matsen do të shkojë me Holandën në Europianin e Gjermanisë.

1786443381.0

Ai u thirr nga trajneri Ronald Kuman pas dëmtimit të Frenki De Jong dhe Teun Kupmainers.

Lajmi u bë i ditur ditën e sotme nga vetë kombëtarja e “tulipanëve”.

Por ku ndodhej mbrojtësi kur mori lajmin e madh?

Ai ishte së bashku me të dashurën me pushime në Mikonos.GPyhfYJXoAAdQg5Madje ai ka publikuar foto nga një jaht ku shfaqet duke marrë rreze dielli.GPyhfYFWUAAEl48

Tashmë i duhet të ndërpresë pushimet për ti ardhur në ndihmë kombëtares së tij dhe për të qenë në urdhrat e Kuman.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"