FOTO/ Myrto Uzuni më romantik se kurrë, Uarda zbulon dhuratën luksoze për Shën Valentin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 14, 2024 | 23:11

FOTO/ Myrto Uzuni më romantik se kurrë, Uarda zbulon dhuratën luksoze për Shën Valentin

Sot është dita e të dashuruave dhe sulmuesi i Kombëtares kuqezi, Myrto Uzuni, ka treguar edhe njëherë tjetër përkushtimin për partneren e tij.

uzuni

Ata kanë uruar njëri-tjetrin në rrjetet sociale dhe Uarda ka zbuluar dhuratën që beratasi i ka bërë.

8

Uzuni i ka blerë asaj një çantë të markës luksoze, Louis Vuitton, që kushton 1,760 euro. Një shifër goxha e konsiderueshme.
9 10PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"