FOTO/ Mbylli karrierën në porno, Mia Khalifa tani shkëlqen në…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 16, 2023 | 13:07

FOTO/ Mbylli karrierën në porno, Mia Khalifa tani shkëlqen në…

Pas mbylli karrierën në pornografi, Mia Khalifa tashmë është shndërruar në një prej blogereve më të suksesshme në rrjetet sociale.

2

30-vjeçarja, me origjinë nga Libani, regjistron rreth 28 milionë fansa vetëm në “Instagram”, ndërsa si gjithnjë nuk i kursen as fotot “hot”.

Ish-aktorja, së fundmi ka ndarë për ndjekësit e saj të shumtë disa selfie, ku shfaqet më seksi se kurrë. Kujtojmë që ajo është dhe një tifoze e zjarrtë e Uest Hemit.

1
3

5

6

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"