FOTO/ Luiza Gega gjakoset në ballë, reagon kampionia e Europës: Dikush të më ndihmojë…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 4, 2022 | 20:19

FOTO/ Luiza Gega gjakoset në ballë, reagon kampionia e Europës: Dikush të më ndihmojë…

Atletja shqiptare Luiza Gega ndodhet në Kenia pasi ka zgjedhur të stërvitet aty. Por së fundmi një incident i ka ndodhur atletes.

luiza gega 7

Përmes një postimi në Instastory ajo ka treguar se ka dëmtuar ballin dhe se aty ku ndodhet nuk ka asnjë mundësi për të shkuar tek një doktor.

Për këtë arsye Gega kërkon ndihmë nga ndjekësit nëse ka ndonjë mënyrë që të mos i ngelë shenjë.

Edhe pse duket në një gjendje jo të mirë, atletja nuk e ka humbur sensin e humorit.

Ajo e ka quajtur veten si një pulë pa kokë dhe këto pasoja vuan kur nuk e ke mendjen.

GEA

PANORAMASPORT.AL

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"