FOTO/ Loredana i jep fund beqarisë? Këngëtarja nxit dyshimet për fejesë me futbollistin 22-vjeçar

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 15, 2024 | 17:04

FOTO/ Loredana i jep fund beqarisë? Këngëtarja nxit dyshimet për fejesë me futbollistin 22-vjeçar

Këngëtarja e njohur shqiptare, Loredana Zefi po shijon prej disa muajsh romancën me futbollistin gjerman, Karim Adejemi.

Capture-158

Mesa duket gjërat mes dyshes janë bërë më serioze dhe ka qenë vetë artistja që nxiti dyshimet se çifti ka hedhur hapin e radhës.

Loredana ka ndarë me ndjekësit në InstaStory një foto të saj, ndërsa në sy ra dy unazat me gurë në gishtin e “fejesës”.

Postimin këngëtarja e ka shoqëruar me një foto të Adejemit teksa bënte me duar një zemër, duke mos treguar më shumë nëse lidhja e tyre e dashurisë ka shkuar në një stad tjetër, atë të fejesës apo jo.WhatsApp Image 2024-04-15 at 16.48.55 (1)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"