FOTO/ Lautaro Martinez i jep fund beqarisë, martohet me partneren e tij në një ceremoni private

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 13, 2023 | 21:19

FOTO/ Lautaro Martinez i jep fund beqarisë, martohet me partneren e tij në një ceremoni private

Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez ka kurorëzuar me martesë lidhjen me partneren Agustina Gandolfo, në një ceremoni shumë private që u zhvillua në fshehtësi të madhe në Bashkinë e Milanos gjatë së premtes.medium_2023-05-13-dca0c5e484

Ata kanë një vajzë të quajtur Nina dhe janë në pritje të djalit të tyre të dytë Theo.

Argjentinasi kishte veshur pantallona, xhaketë blu, atlete dhe një bluzë të bardhë. Ndërsa Agustina një kostum të bardhë dhe një buqetë me trëndafila të bardhë.

0_Lautaro-Martinez-WAG

Denying His Wife's Issue Of Having An Affair With Romelu Lukaku, Lautaro Martinez: Don't Listen

Në këto momente Interi po luan me Specian, teksa i sapomartuari ndodhet në stol.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"