FOTO/ “Kur triumfon idiotllëku…”, Rezart Dabulla thumbon në rrjetet sociale pas titullit të Partizanit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 29, 2023 | 19:55

FOTO/ “Kur triumfon idiotllëku…”, Rezart Dabulla thumbon në rrjetet sociale pas titullit të Partizanit

Titulli kampion i Partizanit padyshim ka lënë të zhgënjyer mbështetësit e Tiranës. Dhe një prej tyre është edhe një ikonë e bardhebluve si Rezart Dabulla, i cili ka fituar trofe të shumtë me këtë klub në karrierën e tij.

dabulla

Në intervistën e sotme për  ”Panorama Sport”, Dabulla kishte akuzuar se titullin kampion ia kishin dhuruar Tiranës dhe pas ndeshjeve të sotme, ai ka shprehur edhe një herë pakënaqësinë e tij, me një postim shumë thumbues në rrjetet sociale.

“Kur triumfon idiotllëku, të jesh i mundur është një nder”, shkruante ai në postimin e tij, që shoqërohej nga foto e stemës së Tiranës.

WhatsApp Image 2023-05-29 at 7.31.40 PM

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"