FOTO/ Kur Juventusi fiton, ajo zhvishet në faqen porno. Modelja mban premtimin dhe tërbon tifozët bardhezi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 31, 2023 | 20:20

FOTO/ Kur Juventusi fiton, ajo zhvishet në faqen porno. Modelja mban premtimin dhe tërbon tifozët bardhezi

Tifozët e Juventusit kanë një arsye më shumë për të shpresuar të fitorja e skuadrës bardhezi ndaj Veronës në Serinë A këtë të shtunën. Kjjo arsye quhet Xhorxhia Kapaçoli.

sdfsdfsdfsdfsdfdsfdsfsdfsdfsdfsd

Modelja e cila është një tifoze e zjarrtë e Juventusit, ka bërë një premtim pak javë më parë, para ndeshjes ndaj Torinos. “Nëse Juventusi fiton derbin, do të zhvishem në Only Fans”, tha ajo. Bardhezinjtë fituan dhe Xhorxhia e mbajti premtimin me një video të posaçme për ndjekësit e saj.

sdfsdsffsffssffs

dfgdfgdfgdfgdfggd

Tradita vazhdoi edhe me Interin, duke entuziazmuar dyfish tifozët bardhezinj që e ndjekin në rrjetet sociale e tashmë është kthyer në një traditë për çdo ndeshje të kësaj skuadre. Një arsye më shumë për ndjekësit që të kërkojnë me çdo kusht tre pikët nga skuadra e Alegrit.

sdfsdffsdfsdffsdf sdfsdfdssdfdfssdffdfssf sdfsdfsdfsdfsdfsdfsdfsdf sdfsdfsfdfdsfsf sdfsdfsdfsdsdsdfsf sdfsdfsdfsdfdsfsdfsddfs sdfsdfsdfsdsfsdf sdfsdfsdfdsffsdf sdfsdfsdfdsfdfsdf sdfsdfdsfsdfsdf sdfsdfffdfsdfsdsfd

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"