FOTO/ Kërkon ndihmën e fansave, Uanda Nara dëshiron të bëjë… tatuazh

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 20, 2023 | 10:38

FOTO/ Kërkon ndihmën e fansave, Uanda Nara dëshiron të bëjë… tatuazh

Vanda Nara është një prej blogereve më të ndjekura në rrjetet sociale. Modelja argjentinase së fundmi u ka kërkuar një sugjerim fansave të shumtë. Me anë të një postimi në “Instagram”, Vanda bën të ditur se dëshiron që të bëjë një tjetër tatuazh, ndërsa pyet fansat për vendin dhe tatuazhistin.

Collage Maker-20-May-2023-10-37-AM-8856

Uanda Nara është një prej personazheve më të njohura jo vetëm për lidhjet me futbollin por edhe nga rrjetet e saj sociale. Postimet provokuese marrin shpesh herë vëmendjen e ndjekësve, teksa me fotot e videot e ndryshme nuk lë shumë vend për imagjinatë.

uanda wanda 2 3 4 6 23

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"