FOTO/ Italia kthehet pas në kohë, shikoni fanellën e re të “axurrëve” për arsyen e veçantë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 13, 2023 | 10:46

FOTO/ Italia kthehet pas në kohë, shikoni fanellën e re të “axurrëve” për arsyen e veçantë

Italia po bëhet gati të luajë sfidat e fundit të Ligës së Kombeve, ku do të ndeshet në gjysmëfinale me Spanjën.

WhatsApp Image 2023-06-13 at 10.43.53

Për këtë ndeshje, “axurrët” do të luajnë me një fanellë të re, të prezantuar së fundmi nga “Adidas” me rastin e 125-vjetorit të themelimit të Federatës Italiane të Futbollit.

Ajo vjen në ngjyrë të bardhë, e ndërthurur me vija të arta dhe duket se ka marrë një pëlqim të madh nga tifozët.

WhatsApp Image 2023-06-13 at 10.43.52 (1)

WhatsApp Image 2023-06-13 at 10.43.52

bonuci

dimarko

1

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"