FOTO/ Ish-gruaja e Humels pozon nudo për “Playboy”, i vë syrin portierit legjendar të Spanjës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 9, 2023 | 15:47

FOTO/ Ish-gruaja e Humels pozon nudo për “Playboy”, i vë syrin portierit legjendar të Spanjës

Ish-bashkëshortja e futbollistit Mats Humels, Keti Humels është zhveshur për edicionin gjerman të revistës Playoboy. Në një intervistë për “Bild”, ajo ka treguar që i pëlqen shumë trupi i saj si dhe zbuloi preferencën për Iker Kasijasin, portierin legjendë të Spanjës.Collage Maker-09-Jun-2023-03-47-PM-7463

“Unë bëj atë që dua. Nuk e kam vlerësuar kurrë trupin tim. Jam 35 vjeç dhe vetëm tani mund të them, më pëlqen. Do të kisha dashur ta ndjeja këtë trup më parë. Kam bërë një operacion në gjoksin tim, sepse dua të ndjehem femër, kam peshuar shumë pak vite më pare. Njeriu i ëndrrave të mia duhet të jetë i mrekullueshëm, gjithmonë më është dukur shumë seksi portieri Iker Kasijas”.

PLAYBOY-Shooting: Cathy Hummels verrät - "Ja, ich hab mir die Brüste machen  lassen"

cathy-hummels-mats-hummels-duitsland-playboy-met-zusje-bloot-vanessa-fischer  | Sportnieuws

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"