FOTO/ Interi kthehet në “Transformers”, shikoni si do të jetë fanella e zikaltërve këtë fundjavë në Seria A

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 6, 2023 | 12:50

FOTO/ Interi kthehet në “Transformers”, shikoni si do të jetë fanella e zikaltërve këtë fundjavë në Seria A

Interi do të përballet këtë javë në shtëpi me Udinezen, me zikaltrit që do të kërkojnë fitoren e radhës në mënyrë që të ruajnë kreun e renditjes.

07

Sponsori kryesor i zikaltërve, “Paramaount +” ka zgjedhur që në këtë sfidë zikaltrit të vijnë me një fanellë pak më ndryshe.

Në vend të sponsorit, në bluzët e lojtarëve do të jetë logoja e filmit të njohur të “Hollywood”-it, “Transformers”.

MixCollage-06-Dec-2023-12-48-PM-6224

Një ndryshim që duket se i bëri menjëherë për vete tifozët e Interit, të cilët e treguan këtë gjë dhe në komente.

03

06

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"