FOTO/ Ikardi dhe Uanda Nara sërish së bashku, ja dedikimi romantik i sulmuesit për bukuroshen argjentinase

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 24, 2022 | 16:31

FOTO/ Ikardi dhe Uanda Nara sërish së bashku, ja dedikimi romantik i sulmuesit për bukuroshen argjentinase

Mauro Ikardi dhe Uanda Nara janë kthyer sërish së bashku me njëri-tjetrin.

uanda ikardi

Postimi i bërë nga sulmuesi argjentinas lë të kuptohet se çifti është ribashkuar dhe njëherë, pas asaj ndarje të bujshme disa muaj më parë.

“Nuk ishte gruaja e jetës time, ishte jeta ime që u shndërrua në një grua. Historitë e Disney kanë gjithashtu një sezon të dytë. Të dua Uanda Nara”, shkruante Ikardi në një foto që shfaqej së bashku me bukuroshen argjentinase.

1

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"