FOTO/ I la gojëhapur të gjithë, Irina Shaik shfaqet me veshjen e pazakontë në Festivalin e Kanës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 23, 2023 | 21:01

FOTO/ I la gojëhapur të gjithë, Irina Shaik shfaqet me veshjen e pazakontë në Festivalin e Kanës

Irina Shaik ka qenë një ndër dashuritë më të mëdha të Kristiano Ronaldos, por lidhja e tyre zgjati vetëm 5 vite, nga 2010-2015.

hsdjkfn

Modelja ka marrë pjesë në festivalin e Kanës, teksa ka habitur me veshjen e saj të pazakontë. Ajo kishte veshur një palë të brendshme dhe një copë tyli të hedhur sipër. Në sy bien bizhuteritë e saj prej diamanti. Irina u shfaq me buzë të kuqe dhe një palë syze të zeza.

E gjithë pamja e saj bëri bujë teksa mori një vëmendje shumë të madhe nga të gjithë.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"