Foto hot, kush është modelja e “Only Fans” që ndau Nejmarin nga e fejuara

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 7, 2023 | 22:37

Foto hot, kush është modelja e “Only Fans” që ndau Nejmarin nga e fejuara

Quhet Aline Farie dhe është modele e “Only Fans”, ndërsa pak kohë më parë pushtoi mediat rozë, pasi u bë protagoniste për ti dhënë fund lidhjes së Nejmarit me partneren e tij, Bruna Biankardi.

17012244885389

Modelja siç dihet, bëri publike mesazhet që futbollisti brazilian i dërgonte privatisht, ku ndër të tjera, ai i kërkonte edhe foto nudo.

Flirteo-de-Neymar-Jr.-con-modelo-de-Onlyfans-habria-provocado-su-ruptura-con-Bruna-Biarcardi-860x513

Një kërkesë që Aline nuk e kishte pranuar, duke e ftuar lojtarin të abonohej në faqen e saj në “Only Fans” dhe ti shikonte aty fotot, videot që dëshironte kundrejt pagesës si gjithë të tjerët.

nejmar

66666

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"