FOTO/ Golashënuesi më i mirë i Partizanit merr ftesë nga ekipi kombëtar për ndeshjet e qershorit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 21, 2024 | 21:28

FOTO/ Golashënuesi më i mirë i Partizanit merr ftesë nga ekipi kombëtar për ndeshjet e qershorit

Sulmuesi i Partizanit, Arshonzh Bintsuka ka shënuar 10 gola me fanellën e kuqe këtë sezon.

Bintsouka

Ai ka qenë vendimtar në ndeshjet e rëndësishme të “demave”.  E gjitha puna e tij është shpërblyer pasi ka marrë ftesë nga Kombëtarja e Kongos për të qenë pjesë e ndeshjev miqësore të qershorit.

Kjo është bërë e ditur nga vetë futbollisti përmes një postimi në Instastory. Foton e ka shoqëruar me një emoji që tregon lutje dhe falenderim.

WhatsApp Image 2024-05-21 at 13.21.31

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"