FOTO/ Etrit Berisha bëhet baba për herë të parë, portieri i Kombëtares zbulon portretin dhe emrin e veçantë të djalit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 19, 2024 | 20:47

FOTO/ Etrit Berisha bëhet baba për herë të parë, portieri i Kombëtares zbulon portretin dhe emrin e veçantë të djalit

Portieri i Kombëtares kuqezi, Etrit Berisha është bërë baba për herë të parë.

BERISHALajmin e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në rrjetet sociale.

Gardiani ka zbuluar portretin e të birit gjithashtu edhe emrin e veçantë, Edgar.

“Mirsevjen biri im Edgar , lumturia i mamit dhe babit , qofsh perjete i bekum 👨‍👩‍👦❤️”, shkruan Berisha në Instagram.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"