FOTO/ E mbani mend ish-tenisten ruse? Ja si duket Maria Sharapova sot

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 14, 2023 | 23:45

FOTO/ E mbani mend ish-tenisten ruse? Ja si duket Maria Sharapova sot

Kanë kaluar tre vite, që kur Maria Sharapova e mbylli karrierën e saj si teniste. Sot ajo merret me investime biznesi në botën e modës dhe bashkëpunon me marka të shumta. 

fhjkhfjf

36-vjeçarja ruse është ende e njohur në rrjetet sociale, me rreth 5 milionë ndjekës në Instagram. Shumica e tyre është befasuar nga look-u i saj i ri teksa nga bjonde është kthyer në brune.

Rikujtojmë që gjatë karrierës së saj, ajo fitoi gjashtë tituj Grand Slam dhe fitoi rreth 300 milionë euro nga turnetë dhe kontratat e sponsorizimit.

MARIA SHARAPOVA RUSSIAN TENNIS PLAYER 8x10 Photo | eBay

Maria Sharapova looks unrecognizable in new Instagram photos

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maria Sharapova (@mariasharapova)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"