FOTO/ Dikur shoqe me pornostaren shqiptare, ylli i “Onlyfans” që mbështet Barcelonën “djeg” Brazilin për Karnavale

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 19, 2024 | 18:54

FOTO/ Dikur shoqe me pornostaren shqiptare, ylli i “Onlyfans” që mbështet Barcelonën “djeg” Brazilin për Karnavale

Vanessa Reinhardt është një nga yjet më të ndjekura në “Onlyfans”, me bukuroshen gjermane që është gjithashtu dhe një tifozë e zjarrtë e Barcelonës.

MixCollage-19-Feb-2024-06-53-PM-8872

Së fundmi, ajo ka vendosur që të vizitojë Brazilin për Karnavalet e njohura dhe duket se i ka vënë “flakën” Rios në këto ditë feste.

Vanessa gjithashtu ka qenë shoqe e ngushtë dhe me yllin shqiptar të “Onlyfans”, Melissa Mtx, por prej disa kohësh ato nuk e ndjekin më njëra-tjetrën në asnjë platformë.

Snapinsta.app_428469082_18243941692218337_626778942298165142_n_1080

WhatsApp Image 2024-02-19 at 18.47.55

WhatsApp Image 2024-02-19 at 18.47.56

WhatsApp Image 2024-02-19 at 18.47.56 (1)

Snapinsta.app_427041417_18243305311218337_6132593408835352087_n_1080

Snapinsta.app_427833588_18243305275218337_6585362252370413678_n_1080

WhatsApp-Image-2023-06-07-at-13.21.59

WhatsApp-Image-2023-06-07-at-13.20.48

Snapinsta.app_412114201_18236977762218337_4873154983188904183_n_1080

Snapinsta.app_412399670_18236848807218337_2240333228595636287_n_1080

Snapinsta.app_409638124_18235999960218337_3201095058509220638_n_1080

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"