FOTO/ Championsi në prag, Eva Murati “ngroh” fansat në Instagram

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 8, 2024 | 12:11

FOTO/ Championsi në prag, Eva Murati “ngroh” fansat në Instagram

Tashmë ka nisur numërimi mbrapsht për rikthimin e Ligës së Kampionëve, teksa javën e ardhshme do të luhen sfidat e para të fazës së 1/8.MixCollage-08-Feb-2024-12-10-PM-6295

“Countdown”-in e ka nisur edhe bukuroshja e Champions-it, Eva Murati, e cila u ka rikujtuar fansave në “Instagram” afrimin e kompeticionit më prestigjioz për klube.

Ajo shfaqet si gjithnjë në një formë fantastike, teksa mbetet absolutisht një nga femrat më të bukura dhe më të dashura të ekranit në Shqipëri.

fgffgg

9 10 gf gfhfghfg hfg

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"