FOTO/ “A je me të vërtetë ti?”, Goldi Halili bën ironi me Kridens Metën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 26, 2023 | 17:32

FOTO/ “A je me të vërtetë ti?”, Goldi Halili bën ironi me Kridens Metën

Tirana ka qenë e përmbajtur në reagimet e saj pas ndeshjes së djeshme ndaj Bylisit, të paktën protagonistët kryesorë të klubit bardheblu. Por vajza e presidenti Halili, Goldi, nuk ka rezistuar pa ironizuar me situatën e krijuar dhe me protagonistin e ndeshjes, gjyqtarin Kridens Meta.

goldi halili

Në një postim në rrjetet sociale, ajo ka vendosur fotografinë e “Mr. Clean”, personazhin e një produkti të njohur për pastrimin dhe higjenën, i cili ngjan me Kridens Meten, për faktin se është tullac.

“Mr. Clean, a je me të vërtetë ti?”, shkruhej në postimin në gjuhën angleze të vajzës së presidentit Halili.

fce7faca-8abb-4179-969c-742a88947b04

Një tallje, por edhe një mesazh për Metën, i cili në dy dekadat e fundit ka qenë shpesh një figurë kontroverse në futbollin shqiptar, duke qenë jo rrallë protagonist në ndeshje e episode problematike.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"