FOTO +18/ Nga prezantimi i motit në porno, tifozja më s*ksi e Botërorit tregon format bombastike për fansat

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 20, 2023 | 14:30

FOTO +18/ Nga prezantimi i motit në porno, tifozja më s*ksi e Botërorit tregon format bombastike për fansat

Janet Garsia është një nga modelet më të nxehta të “Onlyfans”. Bukuroshja meksikane mori një vëmendje të madhe kur vendosi të hiqte dorë nga prezantimi i motit për t’iu përkushtuar portalit me pullë të kuqe.

MixCollage-20-Nov-2023-02-22-PM-5946

Seksbomba e njohur gjithashtu mori dhe një famë të madhe në botën e sportit, duke u cilësuar si tifozja më seksi e Botërorit të Katarit, duke suportuar Meksikën.

Së fundmi, Garsia nuk i ka lënë vend imagjinatës së ndjekësve, me anë të postimeve të saj të nxehta, ku në pah si gjithmonë janë format e saj bombastike.

10

30

90

80

70

50

40

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"