FOTO +18/ Adhuruese e Mesit dhe Nejmarit, seksbomba e “Onlyfans” i tregon të gjitha në postimet e fundit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 15, 2023 | 11:52

FOTO +18/ Adhuruese e Mesit dhe Nejmarit, seksbomba e “Onlyfans” i tregon të gjitha në postimet e fundit

Seksbomba e njohur e “Onlyfans”, Lyna Perez është një nga modelet më të ndjekura në rrjetet sociale.

MixCollage-15-Nov-2023-11-48-AM-8713

Bukuroshja 31-vjeçare së fundmi nuk është përmbajtur aspak në “Instagram”, ku në pah shfaq format e saj bombastike, teksa feston thuajse e zhveshur në një jaht në Majemi.

MixCollage-15-Nov-2023-11-49-AM-9431

Perez ka marrë një vëmendje edhe nga mediat sportive, pasi më parë është shprehur se është një fanse e madhe e Leo mesit dhe Nejmar që nga koha kur ata luanin për Barcelonën.

2

5

6

7

3

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"