Formacioni i mundshëm/ Asnjë mungesë për trajnerin Martini, Teuta do të kërkojë mrekullinë kundër Tiranës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 10, 2023 | 13:00

Formacioni i mundshëm/ Asnjë mungesë për trajnerin Martini, Teuta do të kërkojë mrekullinë kundër Tiranës

Teuta ka mbyllur përgatitjet për takimin gjysmëfinal të kthimit ndaj Tiranës. teuta

Tekniku blu i ka dhënë “dorën” e fundit përgatitjeve, duke zhvilluar një seancë të karakterit taktik në fushën me bar natyral.

Gjendja e skuadrës – Teuta vjen në takimin e dytë gjysmëfinal në gjendje optimale. Asnjë mungesë për trajnerin Edi Martini dhe stafin teknik, të cilët në ndryshim nga ndeshja ndaj Tiranës për kampionat do të kenë në dispozicion Blerim Kotobellin dhe Ildi Grudën.

JK,M.CV,V

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"