Flet eksperti Roko Sifredi: Vanda Nara e lindur për… po*nostare

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 19, 2024 | 23:44

Flet eksperti Roko Sifredi: Vanda Nara e lindur për… po*nostare

Vanda Nara mbetet gjithnjë në qendër të vëmendjes si një prej femrave më të ndjekura dhe më të komentuara në rrjetet sociale.

4630127_2202_rocco_siffredi_wanda_nara_pornostar

Partnerja e Mauro Ikardit, nuk i ka shpëtuar as syrit të pornostarit dhe regjisorit të famshëm italian, Roko Sifredi.

vanda3

Si një ekspert i kësaj fushe, Sifredi e konsideron modelen argjentinase perfekte për filmat me pullë të kuqe.

vanda2222

“Vanda Nara është një pornostare e lindur. Ajo është shumë seksi dhe mendoj që në krevat duhet të jetë një bombë e vërtetë”, është komenti i bërë disa kohë më parë nga aktori italian për Vanda Narën.

Vanda miks VANDA1 VANDA3 vanda3 vanda2

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"