“Erdha me objektivin për të kapur Europën”, Sedloski: Kemi bërë çdo gjë për qytetin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 29, 2023 | 20:10

“Erdha me objektivin për të kapur Europën”, Sedloski: Kemi bërë çdo gjë për qytetin

Vllaznia arriti të siguronte pjesëmarrjen në Kupat e Europës, duke mundur Bylisin në javën e fundit me rezultatin 1-2. Trajneri i shkodranëve, Goce Sedloski, u shpreh i lumtur për këtë arritje dhe se gjithashtu e arriti objektivin e tij.

bandicam 2023-05-29 20-03-22-998

“Uroj lojtarët për fitoren. S’ka qenë çdo gjë në dorën tonë. Çdo gjë shkoi në anën tonë dhe morëm Europën. Kam ardhur me objektivin për të kapur Eruopën. Jam shumë i lumtur.

Nuk ka qenë e lehtë. Ishte një ndeshje shumë e vështirë. Kemi bërë çdo gjë për të arritur Europën, për klubin, për qytetin”, u shpreh Sedlsoki për “Oversport”.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"