Eminem refuzoi ofertën e Katarit për të performuar në ceremoninë e Kupës së Botës! Ja shuma marramendëse që do merrte reperi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 10, 2023 | 22:10

Eminem refuzoi ofertën e Katarit për të performuar në ceremoninë e Kupës së Botës! Ja shuma marramendëse që do merrte reperi

Reperi i mirënjohur Eminem, ka refuzuar një ofertë marrëmendëse për të performuar në ceremoninë e hapjes në Kupën e Botës në Katar.

eminem

Ka qenë reperi 50 Cent i cili e ka bërë të ditur një gjë të tillë. Në një podkast në Big Boy’s Neighborhood, 50 Cent tha se Katari i ofroi atij dhe Eminemit 9 milionë dollarë që të performonin në ceremoninë e hapjes së Kupës së Botës.

Ai shton se sipas ofertës, 50 Cent do të paguhej 1 milionë dollarë ndërsa Eminem me 8 milionë, por e refuzoi.

Organizatorët shpresonin se ata do të jepnin një perfomancë legjendare si ajo e Super Bowl shkurtin e kaluar.

 “Ai nuk dëshironte ta bënte këtë”, tha bashkëpunëtori i Eminem.

Ndërsa mendohet se shkaku i refuzimit të kësaj oferte kanë qenë politikat e ashpra të Katarit sa i takon organizimit të Kupës së Botës.

PANORAMASPORT.AL

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"