EKSKLUZIVE/ Vllaznia hedh “grepat” te Dinamo, zbulohen dy lojtarët që synohen

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 23, 2024 | 22:09

EKSKLUZIVE/ Vllaznia hedh “grepat” te Dinamo, zbulohen dy lojtarët që synohen

Vllaznia po sheh çdo mundësi për të përforcuar skuadrën dhe sipas burimeve të “Panorama Sport”, në fokus të drejtuesve të saj janë edhe dy lojtarë të Dinamos.

albion marku

 

I pari është mbrojtësi i djathtë, Albion Marku, i cili ka mbyllur kontratën me blutë dhe është larguar.

qirko denison

Tjetri është braziliani Denison, që gjithashtu është pa kontratë, por ka një akord paraprak për të qëndruar te kryeqytetasit.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"