EKSKLUZIVE/ Erzeni-Kukësi, zbulohen arbitrat që do të drejtojnë sfidën në Durrës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 17, 2022 | 12:09

EKSKLUZIVE/ Erzeni-Kukësi, zbulohen arbitrat që do të drejtojnë sfidën në Durrës

Kategoria Superiore do të ulë siparin e javës së 8-të me sfidën e fundit që do të luhet në stadiumin “Niko Dovana” të Durrësit.

superiore

Në orën 15:00, do të zhvillohet takimi Erzeni-Kukësi.

“Panorama Sport” ka zbuluar ekskluzivisht arbitrat e ndeshjes së sotme.

Arbitër kryesor do të jetë Laver Alla, i mbështetur nga asistentët Renato Malaj dhe Xhuljo Mani.

Arbitër i katërt pritet të jetë Adrian Beqiraj.

Në VAR do të jetë Olsion Yzeiraj, ndërsa në AVAR, Erind Burgu.

ARBITRAT E NDESHJES –

Arbitër kryesor – Laver Alla (Lushnje)

Asistent i parë – Renato Malaj (Vlorë)

Asistent i dytë – Xhuljo Mani (Tiranë)

Arbitër i katërt – Adrian Beqiraj (Tiranë)

VAR – Olsion Yzeiraj (Patos)

AVAR – Erind Burgu (Fushë-Krujë)

BRIAN KRISTO – PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"