EKSKLUZIVE/ Egnatia në finalen e Kupës, ja premio që pritet të përfitojnë rrogozhinasit pas kualifikimit historik

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 11, 2023 | 15:32

EKSKLUZIVE/ Egnatia në finalen e Kupës, ja premio që pritet të përfitojnë rrogozhinasit pas kualifikimit historik

Klubi i Egnatias pritet të japë një premio të majme për kualifikimin në finale. Edhe pse zyrtarisht nuk ka një konfirmim nga drejtuesit, “Panorama Sport” mëson se do të shpërndahen mbi 7 milionë lekë shpërblim.

egnatia

Titullarët ka gjasë të përfitojnë secili nga 400 mijë lekë të vjetër për këtë sukses, teksa natyrisht përfshihen edhe lojtarët e stolit dhe natyrisht i gjithë stafi teknik.

Egnatia është një nga klubet më korrekte sa u përket pagesave në Superiore.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"