EKSKLUZIVE/ Besa bën goditjen e madhe, blen kartonit e sulmuesit që shkëqeu në Kosovë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 31, 2024 | 12:57

EKSKLUZIVE/ Besa bën goditjen e madhe, blen kartonit e sulmuesit që shkëqeu në Kosovë

E kërkoi Tirana, por nuk e bleu. Interesim pati edhe nga Partizani dhe shumë klube të tjera në Kosovë, por sulmuesi më në formë, Ahmed Mustafa Ba, do të vazhdojë karrierën te Besa e Kavajës në Kategorinë e Parë.

Mund të jetë një imazh i 1 person, duke luajtur futboll, duke luajtur futboll dhe teksti

“Panorama Sport” zbulon ekskluzivisht se presidenti Nexhat Bizhdili ka rënë dakord për blerjen e kartonit për 100 mijë euro te Trepça e Mitrovicës.

Klubi kosovar do të ruajë 40 % të pronësisë dhe do të përfitojë në rast rishitje të 26-vjeçari senegalez.

FERIZ FERIZAJ-PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"