E TRISHTË/ La futbollin për t’u bërë p*rnostar, ndahet nga jeta ish-mbrojtësi i Kristal Palas

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 22, 2023 | 22:20

E TRISHTË/ La futbollin për t’u bërë p*rnostar, ndahet nga jeta ish-mbrojtësi i Kristal Palas

Ish-futbollisti i Kristal Palas, Oliver Speding, është ndarë nga jeta papritur në moshën 34-vjeçare.

MixCollage-22-Nov-2023-12-19-PM-3903

Speding u bë një emër i njohur në Britaninë e Madhe, por jo për karrierën e tij si futbollist, por për karrierën e tij në industrinë e filmave për të rritur.

Ai u bë i dashuri i pornostares Sofi Anderson, teksa u bashkua dhe vetë në këtë industri, ku më parë shprehej se ishte një zgjedhje që pendohej që e kishte bërë, edhe pse fitonte më shumë se 150 mijë paund për xhirime.

Lajmi u bë i ditur nga ish-klubi i tij, Krojdon FC më 17 nëntor, teksa ende nuk janë zbuluar shkaqet e vdekjes së parakohshme të ish-mbrojtësit.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"