E kuqe “flakë” në krevat, tifozja e Juventusit ndez atmosferën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 3, 2023 | 23:57

E kuqe “flakë” në krevat, tifozja e Juventusit ndez atmosferën

Eva Padlok vijon të jetë protagoniste në rrjetet sociale me foto dhe video tepër provokuese.

MixCollage-03-Dec-2023-11-55-PM-2628

Ish-ombrelina e Moto GPsë, e cila njihet dhe si tifoze e Juventusit, së fundmi ka menduar të ngrejë temperaturat me një postim “hot” nga krevati.

Modelja katalanase, shfaqet me bikini ngjyrë të kuqe dhe në poza provokuese, duke marrë komplimente të shumta nga fansat.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ➰Eva Padlock➰ (@evapadlock)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"