E bujshme nga Anglia, gjigandi i Premier Ligës “gjen” paratë për Mbapenë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 1, 2023 | 16:17

E bujshme nga Anglia, gjigandi i Premier Ligës “gjen” paratë për Mbapenë

Reali i Madridit është i vetëdijshëm që në verë do të ketë një pengesë për transferimin e Kilië Mbapesë në “Bernabeu”.

mbape

Liverpuli nuk e ka fshehur kurrë admirimin për sulmuesin francez të PSG-së dhe është gati të hyjë mes tyre.

Dhe sipas “Team Talk” ata mund të kenë gjetur edhe paratë për rrogën e yllit, me shitjen e Mohamed Salahut, për të cilin Al-Itihadi, bëri një ofertë 150 milionë paund në verë, ofertë që u refuzua.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"