Dy zhgënjime tek Egnatia, cilët janë futbollistët që nuk “ndezin”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 18, 2024 | 22:36

Dy zhgënjime tek Egnatia, cilët janë futbollistët që nuk “ndezin”

Egnatia transferoi në merkaton e janarit disa futbollistë për të minimizuar largimet e Paulauskas dhe Isgandarlit në repartin e sulmit.

drame

Në Rrogozhinë zbarkuan Drame, Lubas dhe Montenegro. Për kostarikanin pritshmëritë ishin të mëdha duke e konsideruar si zëvendësues të Duamenës. 23-vjeçari ka shënuar 6 gola mes kampionatit dhe Kupës në 24 takime gjithsej. 1 gol në 4 takime janë pak për lojtarin që u paguan 150 mijë euro.

lubas

Gjithsesi, ndaj Partizanit ishte sinjal i qartë se forma po rritet. Drame dhe Lubas ende nuk kanë fituar një vend titullari, duke mos gjetur as rrugën e rrjetës. Në kampin e rrogozhinasve kërkojnë më shumë nga afrimet e janarit.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"