Doli nga fusha duke qarë, ylli i Barcelonës mbyll sezonin dhe humb Europianin me Spanjën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 20, 2023 | 15:59

Doli nga fusha duke qarë, ylli i Barcelonës mbyll sezonin dhe humb Europianin me Spanjën

Gavi pësoi një dëmtim të rëndë në sfidën e fundit të Spanjës në kualifikuese përballë Gjeorgjisë, me yllin e Barçës që doli nga fusha e lojës duke qarë.

gavi

Ai është rikthyer në Barcelonë dhe pas ekzaminimeve pritet që ai të mungojë për një kohë të gjatë.

Mediat bëjnë me dije se Gavi ka dëmtuar ligamentet dhe kështu thuhet se ka mbyllur sezonin me katalanasit dhe gjithashtu ka humbur dhe Europianin me Spanjën.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"