“Do ketë 2 afrime në merkato”, drejtori sportiv i Egnatias: Objektivat i kemi arritur…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 1, 2023 | 22:30

“Do ketë 2 afrime në merkato”, drejtori sportiv i Egnatias: Objektivat i kemi arritur…

Drejtori sportiv i Egnatias, Klejdi Zenelaj ka folur pas ekipi fitoi Kupën e Shqipërisë ndaj Tiranës në finale.sdfmn,.fd

“Jam i lumtur më shumë për tifozët që kanë ardhur dhe nga jashtë. Objektivin tim dhe të klubit e kam arritur. Tani objektivat i kemi arritur, nuk do bëjmë shumë lëvizje në merkato vetëm 2 besoj. Këta të dy që do të vijnë janë nga Superiorja”, u shpreh ai për “Oversport”.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"