Ditë e veçantë për Odise Roshin, mesfushori kuqezi bëhet përsëri baba

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 7, 2023 | 18:28

Ditë e veçantë për Odise Roshin, mesfushori kuqezi bëhet përsëri baba

Odise Roshi nuk është përfshirë në listën e futbollistëve të grumbulluar nga trajneri Silvinjo. Por gjithsesi futbollisti i kombëtares shqiptare ka një arsye shumë të madhe për të qenë i lumtur në këto ditë.

roshi

Ka qenë vetë 32-vjeçari ai i cili ka bërë të ditur nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale se është bërë baba për të dytën herë. Sot ka ardhur në jetë djali i tij i dytë dhe Roshi e ka prezantuar me krenari.

“Mirë se erdhe princi im i vogël Noan Roshi”, shkruante Roshi, i cili ka edhe një tjetër djalë të vogël, Roisin.

WhatsApp Image 2023-06-07 at 6.02.59 PM

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"