Disfatën ndaj Italisë mesfushori i Anglisë e sheh ndryshe: Treguam shenja pozitive

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 25, 2022 | 14:57

Disfatën ndaj Italisë mesfushori i Anglisë e sheh ndryshe: Treguam shenja pozitive

Mesfushori i Anglisë, Deklan Rajs, mendon se pavarësisht rezultateve të dobëta, skuadra ka nisur të luajë më mirë:

RAJS

“Është sigurisht zhgënjyese që ramë në Ligën B. Ne luajmë për të fituar çdo turne. Por nuk mendoj se skuadra luajti aq keq me Italinë.

Unë mendoj se po vjen. Ishte një paraqitje shumë më e mirë sesa ndeshja e parë në Londër. Më besoni, do të rikthehemi dhe në stërvitje po e tregojmë”.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"