Dinamo zgjidh “ngërçin” e fushës, ja ku do ta luajnë ndeshjen e radhës blutë kundër Besës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 13, 2023 | 14:45

Dinamo zgjidh “ngërçin” e fushës, ja ku do ta luajnë ndeshjen e radhës blutë kundër Besës

Dinamo ka mësuar më në fund se ku do të luajë ndeshjen e radhës përballë Besës, e vlefshme për javën e 23-të të Kategorisë së Parë.

dinamo

Dyshimet ishin mes “Elbasan Arena” dhe “Selman Stërmasi”, por fusha e kësaj të fundit nuk ishte në gjendje të mirë.

Duket se drejtuesit e kanë gjetur më në fund zgjidhjen. Mësohet se Dinamo ndeshjen e së shtunës me Besën do ta luajë në Kamzë, në orën 15:00.

Stadoimi i Kamzes

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"