Dinamo hedh sytë nga Luzi, e gatshme për t’i marrë golashënuesin më të mirë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 20, 2024 | 20:15

Dinamo hedh sytë nga Luzi, e gatshme për t’i marrë golashënuesin më të mirë

Mes lojtarëve nga kampionati shqiptar që mund të bashkohen me Dinamon në merkaton e verës, është edhe sulmuesi afrikan Peter Mandela Itodo i Luzit.

LUZI MANDELA

Futbollisti 20-vjeçar i është propozuar Dinamos në fakt, ashtu si dhe klubeve të tjera të elitës.

Golashënuesi më i mirë i Kategorisë së Parë, me 19 gola, konsiderohet një opsion për momentin dhe situata do të jetë me e qartë në ditët në vazhdim.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"