Dikur shokë në kombëtaren e Spanjës, Serxhio Ramos i dorëzon Shakirës çmimin për këngën e vitit të cilit ja dedikoi Pikesë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 18, 2023 | 11:29

Dikur shokë në kombëtaren e Spanjës, Serxhio Ramos i dorëzon Shakirës çmimin për këngën e vitit të cilit ja dedikoi Pikesë

Këngëtarja Shakira fitoi çmimin “Grammy Latin 2023” për Këngën e Vitit “BZRP Music Sessions #53” e cila ia dedikoi tradhëtisë së ish-partnerit të saj Zherard Pike.MixCollage-18-Nov-2023-11-20-AM-6257

Për ironi të fatit çmimi iu dorëzua nga Serxhio Ramos, ish-shoku i Pikesë në kombëtaren e Spanjës.

Kënga e kolumbianes bëri namin në të gjithë botën për shkak se thumbonte hapur ish-mbrojtësin e Barcelonës si dhe partneren e tij të re, Klara Kia.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"