Dështimi në Ligën e Kampioneve, presidenti i PSG-së: Gabimet paguhen, nevojitet edhe fat

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 25, 2023 | 21:17

Dështimi në Ligën e Kampioneve, presidenti i PSG-së: Gabimet paguhen, nevojitet edhe fat

Presidenti i PSG-së Naser Al-Khelaifi ka folur për dështimin e ekipit në Ligën e Kampioneve. Ai është shprehur se duhet të kesh fat dhe se gabime paguhen shtrenjtë.

Icon_DIB_200518_12_07

“Shumë detaje hyjnë në lojë dhe shumë klube të mëdha luftojnë të gjithë për të njëjtin qëllim. Për të fituar Championsin duhet të kesh fat, të përkushtohesh dhe të shpresosh që të mos ketë lëndime. Nuk ka kufi për gabime, të gjitha paguhen shtrenjtë. Çdo vit ne përpiqemi të luajmë për të fituar, duhet të vazhdojmë të punojmë. Kemi tre yje të mëdhenj, por edhe talentë të tjerë fantastikë, kemi arritur në një finale dhe po mendojmë se si të përmirësohemi çdo vit”, tha ai.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"