Derbi me Dinamon, Partizani publikon çmimet e biletave

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 17, 2024 | 13:20

Derbi me Dinamon, Partizani publikon çmimet e biletave

Partizani do të presë të shtunën në orën 18:00 Dinamon në ndeshjen e vlefshme për raundin e 32-të të Superiore. Klubi i kuq ka nxjerrë çmimet e biletave për këtë derbi që do të luhet në “Arenën e Demave”.PARTIZANIPostimi i plotë

➡️NJOFTIM PËR ÇMIMET E BILETAVE
⚽FK PARTIZANI – FC DINAMO CITY
🗓️E SHTUNË 20 PRILL ⏰ 18:00
🏟 “ARENA E DEMAVE”
🗣️Ju njoftojmë se për takimin ndaj Dinamo City çmimet e biletave në Tribunat respektive të stadiumit “ARENA E DEMAVE” do të jenë:
🎫Biletat në Tribunën: VIP do të kushtojnë 3 000 Lekë
🎫Biletat në Tribunat Qëndrore: A dhe B do të kushtojnë 1 000 Lekë
🎫Biletat në Tribunën përballë:
E1, D3 , D2 , D1, C1, C2, do të kushtojnë 500 Lekë
🎫Biletat në Tribunën përballë: C3 do të kushtojnë 300 Lekë
🔻Biletat mund ti siguroni nga dita e mërkurë online ➡️ https://al.ebileta.al/biglietteria/listaEventiPub.do
Si dhe pranë pikës së shitjes të stadiumit🏟️ “Selman Stërmasi” çdo ditë ⏰️ 10:00 – 18:00.
Të shtunën ditën e ndeshjes biletat i gjeni edhe pranë 🏟️ stadiumit “Arena e Demave”.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"