“Buzëqesh” Interi, ylli i mesfushës shumë pranë rinovimit me zikaltërit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 20, 2022 | 13:10

“Buzëqesh” Interi, ylli i mesfushës shumë pranë rinovimit me zikaltërit

Hakan Çalhanoglu ka bërë mirë gjatë periudhës së tij te Interi, duke u kthyer në një titullar për Simone Inzagin.

CALHANOGLU 3

Duket se turku është i lumtur nga ana tjetër e Milanos me Interin dhe për këtë arsye ka zgjedhur që të rinovojë.

Kjo është ajo që raportojnë mediat italiane, me Çalhanoglunë që do të hedhë firmën mbi kontratë në ditët e para të vitit 2023.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"