“Bomba” e Mançester Junajtid nuk përmbahet, mbështet “djajtë” me poza provokuese

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 30, 2023 | 22:43

“Bomba” e Mançester Junajtid nuk përmbahet, mbështet “djajtë” me poza provokuese

Luki Nikolson njihet masivisht si tifoze e flaktë e gjigandëve të Mançester Junajtid.

D836qkvXYAEdVbx

Edhe pse klubi më i titullar në Angli nuk po përjeton një moment pozitiv, Nikolson ka gjetur strategjinë efikase për ti ngritur moralin djemve të Ten Hag dhe mbështetësve të klubit.

6

Në foton e fundit në “Instagram”, Luki tregon “më tepër” seç duhet, teksa rrëmben të gjithë madhështinë e “Old Trafford” me këmbët përpjetë.

7777

FLBrr9AX0AIOlpI

5

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"